Відгуки про компанію Dioven.com.ua - Інтернет-магазин запчастин
- Светлана Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Светлана, большое спасибо за Ваш заказ и отзыв! Будем рады видеть Вас снова :)
- Коментар продавця
- Дмитро Б.
- Коментар продавця
Дмитрий, большое спасибо за Ваш заказ и отзыв! Будем рады видеть Вас снова в нашем интернет-магазине!
- Коментар продавця
- Василь М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Большое спасибо, Василий за Ваш заказ и отзыв! Будем рады видеть Вас снова в нашем интернет-магазине!
- Коментар продавця
- Мария К.
Рекомендую к сотрудничеству. Заказ был отправлен вовремя, всё описанию соответствует.
- Коментар продавця
Мария, большое спасибо за Ваш заказ и отзыв! Будем рады видеть Вас снова в нашем интернет-магазине!
- Коментар продавця
- Ігор К.
- Коментар продавця
Большое спасибо за Ваш заказ и отзыв! Будем рады видеть Вас снова в нашем интернет-магазине!
- Коментар продавця
- Станислав С.
Добрый день!) Хочу сказать что остался довольным покупкой на вашем сайте! Со мной быстро связались для уточнения заказа, быстро доставили. И товар очень качественный у вас. Спасибо!
- Коментар продавця
Добрый день, Станислав. Большое спасибо за Ваш заказ и за Ваш отзыв! Будем рады видеть Вас снова!
- Коментар продавця
- Олександра К.
Быстро ответили на мой заказ. Нужна была консультация по товару, менеджер компетентный, полную инфо предоставил. Товар соответствует заявленным характеристикам и словам менеджера. Заказываю не первый раз. Смело могу рекомендовать!
- Коментар продавця
Большое спасибо за Ваш заказ и отзыв! Будем рады видеть Вас снова в нашем интернет-магазине!
- Коментар продавця
- Микола П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Большое спасибо за Ваш заказ, и отзыв! Будем рады видеть Вас снова, в нашем интернет-магазине!
- Коментар продавця
- Решетар А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Самий гірший продавець в світі ! Відправлення прибуло пошкоджене, запакована в звичайну плівку! На питання як так? Це провина нової пошти та вас ! ( Потрібно було перевіряти ! ) А коли ти отримуєш 6 відправлень ? Так навіщо я тоді повністю оплатив товар? Сервіс - 0!Давайте вирішим питання , давайте я вам відправлю товар назад , а ви мені не пошкоджений . Спочатку сказали так , а потім відмовились . Я на 600 грн. не обіднію , а вам це вернеться !
- Коментар продавця
Доброго дня, Артур! Вами була замовлена вилка штепсельна яка і була відправлена вказаним Вами перевізником "Нова Пошта" зі страховим платежем. На жаль кожну посилку необхідно перевіряти на ознаки пошкодження, бо буває не завжди посилки доходять цілі, саме тому кожну відправку ми страхуємо, для того щоб клієнт, та ми, змогли відшкодувати збитки уразі таких випадків як цей і це не залежить від того накладеним платежем або по передоплаті була відправка. Ви отримали посилку не оглянувши її, тому страховий платіж нової пошти не дійсний, та ми не можемо бути впевнені що саме на транспортній компанії вона була пошкоджена, тому заміна неможлива. Наша компанія запропонувала компенсацію в розмірі 50 відсотків так як не по нашій вині пошкодження, але Ви відмовились! Ви зателефонували сьогодні 12.02.2021 в 10.55 по Вашим словам із дому, і в вайбері надали фотографій пошкодженого виробу, а передачу отримали сьогодні в 10.50 що зазначено на сайті Нової Пошти. Ми цінимо наших клієнтів і поважаємо, та болісно переживаємо такі ситуації, але ситуація ознаки шахрайства з вашого боку і ми не заслуговуємо на негатив.
- Покупець
Ви потім відмовились від компенсації ! Відділення нової пошти знаходиться в сусідньому домі ! Шахраї ви !
- Коментар продавця
Шановний Артур! Від компенсації в розмірі 50% відмовилися Ви, але наша пропозиція дійсна. Виконання страхової послуги в розмірі 100% було б можливе в відділенні видачи при отриманні.
- Покупець
Оплатили 50% від вартості купівлі, дякую
- Коментар продавця
- Татьяна Ч.
Компитентный продавец, быстро связались, проконсультировали. Заказывала для предприятия, все документы оформлены правильно, серьезная организация, будем обращаться еще.
